Fuzja Rapu 7


Miejsce: Klub Studencki Żaczek

Lokalizacja: Kraków, Polska

Data: Feb 20 to Feb 21

Czas trwania: 08:00 pm - 03:00 am


FUZJA RAPU vol 7

DEMONOLOGIA ( Słoń/Mikser )
DWA SŁAWY Dj Flip – premiera albumu LUDZIE SZTOSY

Demonologia – Słoń/Mikser. Wspólny projekt Rapera Słonia oraz producenta Miksera. Na swoim koncie mają dwa albumy „Demonologia” oraz „Demonologia II”. Obie płyty utrzymane są w stylu horrorcore/hip-hop, wydane nakładem wytwórni Unhuman. W 2010 roku wyszedł dodatkowo mini album kolaboracji pt. „Wersy, ludzie, hip-hop”.

Dwa Sławy – Rado Radosny/Jarosław Astek – łódzki duet. Na koncie mają kilka albumów: „Dla sławy”, „Nieśmiertelna nawijka dwusławowa”, „Muzyka kozacka” czy „Nie wiem, nie orientuję się” z Markiem Dulewiczem. 2015 rok przynosi nową pozycję, sumptem Embryo Nagrania „Ludzie Sztosy”. Sam duet opisuje krążek: „Ludzie sztosy – ludzie wspaniali, wyśmienici, zjawiskowi. Taki jest właśnie zespół Dwa Sławy na swojej nowej płycie. Zapraszamy Was, drodzy słuchacze, na podróż przez 14 kompozycji, które odseparują Was od obuwia domowego. „

B.A.K.U. – niespełna 22-letni raper z Nowego Targu, na scenie aktywny od 2006r. Do tego czasu zagrał masę koncertów w najróżniejszych miastach w Polsce z całą czołówką polskiej sceny rapowej m in. Pezet, Małolat, Sokół, Donguralesko, O.S.T.R., HiFi Banda, Grubson, Rahim, Fokus, Molesta Ewenement, Eldo, Kasta, W.E.N.A., Borixon, Ten Typ Mes, Pyskaty i wielu wielu innych oraz z kilkoma zagranicznymi gwiazdami m in. Borgore, Afu-ra oraz Cesar Comanche. Otrzymał zaproszenia na takie festiwale jak Oleszyce Rap Festiwal czy też jeden z większych rapowych festiwali w całej Polsce czyli Hip Hop Fest Nysa 2012. Jego debiutancki solowy album pt. „Poznaj Mnie!” miał premierę w kwietniu 2014 roku i został bardzo dobrze odebrany przez słuchaczy i recenzentów (Magazyn VAIB 6,5/10).
Jego koncerty obfitują w energię, która emanuje zarówno od jego samego jak i z głośników. Jego repertuar zawiera zarówno mocne, dynamiczne brzmienia które potrafią rozbujać całą publikę zgromadzoną pod sceną jak i spokojne, refleksyjne kawałki, które pozwalają odpocząć a na dodatek budują coraz to większy klimat wśród słuchaczy jak i dla samego artysty.

Bilety 20/25/30 pln dostępne w Klubie Żaczek oraz na Ekobilet.pl