BARRAD Sqad


BARRAD Squad tworzy dwóch MC’s: WUER i Fatcap oraz DJ Bombel.

WUER jest reprezentantem Krakowskiego P.R.O KRU oraz BARRAD MEDIA- działającego w Londynie. Poczucie rytmu zaszczepił sobie już za młodu tańcząc break dance i robiąc beatbox, słuch kształtuje się wczesnym wiekiem wiec posiada on świetną rytmikę,a to z kolei wprowadza niesamowitą dynamikę w utworach, które składa już od ponad 10 lat. Pojawiał się on na wielu koncertach oraz lokalnych projektach jak np. „Chodź na pole” w którym udział wzięło ponad 34 MC’s lub na plycie 3Y w kawałku z Wojtasem – „chyli chili”

Fatcap, również reprezentant Londyńskiego BARRAD MEDIA zaczynając rapować w wieku 13 lat osiągnął do tej pory wysoki poziom, a charakteryzuje go bardzo oryginalne, a przy tym wciąż świeże flow, z akcentami czerpanymi z Funku, polskiego Bluesa , i Jazzu. Pozostawił ślad po sobie nie tylko na Krakowskich czy Londyńskich murach, ale też na projekcie z krakowskim artystą- Polarem.

Są to młodzi, energiczni, pełni pomysłów artyści, których rzemiosłem jest „łamanie słów” z zajawką na tworzenie prawdziwego hip hopu!