Klasyk


Płyta została nagrana w niespełna 7 miesięcy przez WUERskiego oraz FatCap-a, reprezentantów krakowskiej sceny, mieszkających na stałe oraz koncertujących na emigracji. Charakterestyką tej płyty są napewno klasycznie samplowane bity przepełnione funkiem, boom bapem z lekką nuta współczesnej electroniki. W linie bitów robionych przez producentów takich jak PJ, Gajos, Smyk czy Argon dochodzą wycięte z precyzją chirurgiczną scretche oraz cuty dj-a Bombla pochodzącego z Tarnowa który wraz z raperami tworzy Barrad Squad. Swój wkład do projektu “Klasyk” w numerze “Nie mam czasu” miał również dj Haloon z Krakowa jak również dj Blend Master Rip z Warszawy w kawałku “Kamuflarz”.

Płyta jest skierowana do siedzących przed komputerami leszczy którzy nie zaznali szczęścia obcowania z drugim człowiekiem w relacjach między ludzkich, ludzi którzy zaczarowani magią masowych środków przekazu zagubili własny styl honor i szacunek do drugiego człowieka tym samym chcieliśmy ich zainspirować oraz dać obraz że “można inaczej”, energie pożytkowaną na zazdrość i złośliwość, można zamienić na doping oraz wsparcie.

Nie ma co pierdolić, jeżeli macie odwage żeby się przekonać w jaką fascynującą i pełną przygód podróż chce was zabrać Barrad Squad, zapraszamy do nabycia płyty jaką kolwiek drogą.

 1. Prolog – prod. Smyk
 2. Nie mam czasu – prod. STS, cuty dj Haloon
 3. Klasyk – prod. STS
 4. Piekny banał – prod. PJ
 5. Plastik – prod. Gajos
 6. Pierdolniczek – prod. Smyk
 7. LoVe Story – prod. Smyk, WUERski solo
 8. Kelnerskie życie – prod. Smyk, FatCap solo
 9. Przerywnik – prod. Smyk
 10. Prosić się – prod. Argon
 11. Pies ogrodnika – prod Argon
 12. Patrzą oceniają – prod. Argon
 13. Kamuflarz – prod. Gajos, Dj BMR
 14. Nie wiem jak wy – prod. Gajos
 15. Epilog – prod. Smyk

Liryki oraz scretche: BARRAD SQUAD
(WUERski, FatCap oraz Dj Bombel )
Mix & Master: SOUNDPROVE
Nagranie: BA STUDO